Denemeniz için sınırlı sayıda ilk ay %10 indirimli VDS

İletişim Bilgileri

Akevler Mh. Esenyurt İstanbul

+90 (850) 302-1161

iletisim@onlinesunucu.com

Sosyal Medya

VDS Hosting


VDS Hosting

VDS Hosting içeriğimize hoş geldiniz. Virtual Dedicated Server sanallaştırılması gerçekleşmiş bir sunucudur. Günümüz zamanlarında gelişmiş bilgisayar sistemlerine sanallaştırma teknolojisi ile oluşturulan bir yapıya denir. Bu şekilde, tek bir fiziksel sunucuda birkaç farklı sanallaştırılmış işletim sistemi çalıştırılabilir. Bu, işletim sistemi başka bir kullanıcıyla veya web sitesiyle paylaşılmadıkça diğer kullanıcıların dosyalarınıza erişemeyeceği anlamına gelir.

Sunucuların fiziksel bileşenleri (ram, işlemci ve sabit disk gibi) paketlerde belirtildiği kadarıyla doğrudan kullanıcıya atandığından VDS terimi ön plana çıkarılmıştır. Bu, VPS'den daha performanslı bir yapı sağlar. VDS sunucuları, web siteleri, otomasyon yazılımları gibi bir çok işlevde kullanılabilir.

VDS Kiralama

VDS kiralama hizmetleri sunan şirketimiz ağ trafiğini yüksek tutar. Burada önemli olan ağ trafiğinin nerede sunulduğunu düşünmektir. Türkiye'deki VDS Sunucu Merkezi, trafik akışını olumlu yönde gerçekleştirmek için daha kullanışlıdır. Merkezin Türkiye'de olması, sunucuya bağlanarak ve gerekli yazılım süreçlerini kullanarak süreci sorunsuz bir şekilde yönetmenizi sağlar. VDS kiralama işlemi için Google ile web sitemize giriş sağlayın.

VDS Fiyatları

VDS fiyatlarını net bir şekilde öğrenebilmek için web sitemizi Google üzerinden giriş yapmanızı önermekteyiz. Bu şekilde güncel olan net fiyatlara ulaşabilirsiniz. Bu sistemlerin faydalarına bakalım. Vds'de RAM, CPU ve disk alanı gibi kaynaklar paylaşılmaz ve her kullanıcıya ayrı ayrı atanmaz. Kullanıcılar diğer web sitelerinin kaynaklarını kullanamayacaktır. Bu nedenle, birbirlerinin performansını etkilemezler.

Ek olarak, kök erişimi sayesinde VDS web sitesinin sahiplerine sunucu üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Gerekirse, vds'deki siteler için kaynaklar artırılabilir. VDS trafik dalgalanmalarını kolayca yönetir.

VDS Makine Fiyatları

VDS makine fiyatları yani VDS sunucu fiyatlarımıza sayfamızdan ulaşabilirsiniz. VDS sunucusu nedir? Bir fiziksel sunucu makinesinin sanallaştırma yazılımı tarafından paylaşılan sanal makinelere verilen addır. Bu nedenle, VDS makine fiyatlarının nasıl belirlendiğini sorarsanız, fiziksel sunucular VDS sunucuları için arka planda barındırılır.

Sabit disk, işlemci, RAM belleğindeki bu fiziksel makineler v.es fiyatları belirleyen başlıca faktörler sunucu donanımı, yazılım lisans maliyetleri ve internet erişim maliyetleridir. VDS sunucu hizmetleri sağlayan tüm şirketler bu maliyet kalemlerini belirler ve kar marjı ekleyerek VDS sunucu fiyatlarını belirler.

Ayrıca, VDS makinelerinin fiyatları seçilen sunucu konumuna bağlı olarak değişir. Örneğin, Türkiye'deki bir VDS sunucusunun fiyatı ile Fransa'daki bir VDS sunucusunun fiyatı arasında bir fark olabilir. İnternet erişiminin maliyeti, donanım maliyetleri ve yazılım lisans maliyetleri her ülkede farklı olduğundan, VDS makine fiyatları da değişebilir.

VDS Satın Al

VDS satın al işlemi için sitemizden faydalanabilirsiniz.


İçeriği Beğendiniz Mi ? (0)

<< Geri