Denemeniz için sınırlı sayıda ilk ay %10 indirimli VDS

İletişim Bilgileri

Akevler Mh. Esenyurt İstanbul

+90 (850) 302-1161

iletisim@onlinesunucu.com

Sosyal Medya

VDS Server


VDS Server (Virtual Dedicated Server), CPU, RAM ve SSD disk gibi fiziksel sunucu kaynaklarının sanallaştırma yoluyla donanımla sınırlandırılmış sunuculara ayrıldığı popüler bir barındırma çözümüdür. Bu, fiziksel sunucu performansına yakın, tamamen yalıtılmış bir barındırma ortamı sağlar. Yalıtım işlevi sayesinde VDS Server, bir sanal makinedeki aşırı kaynak tüketiminin diğerlerinin performansını etkilemediği verimli bir sanal sunucu türüdür.

Ucuz DVD'ler ve uygun fiyatlı sanal sunucu arayanlar, özel bir sunucunun maliyetini karşılamak zorunda kalmadan benzer performans, kontrol ve yapılandırma özelliklerine sahip olmak için VDS'yi tercih etmelidir.

İzolasyonu ve performans özellikleri nedeniyle VDS, özel sunucu ortamına en yakın olan barındırma çözümü olarak görülür. Bu bahsedilen VDS Server sistemlerini satın alarak sahip olmak isteyen kullanıcılar sitemize Google ile ulaşabilir.

vds server blog cloud

VDS Sunucu Ne Demek?

VDS sunucu ne demektir sorusunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz. Virtual Dedicated Server’ın baş harfleri aracılığı ile oluşturulan VDS tam olarak Türkçe'ye çevrilmez. Fakat paylaşımlı özel sanal sunucu olarak Türkçe'ye çevrilebilir. Sanal barındırma hizmetinin en önemli 2 başlığından biri olan VDS olduğunu söyleyebiliriz. Burada birkaç yönden VPS ile karıştırılabilir. Bunun ile birlikte teknik olarak bu 2 başlığın büyük farklılıkları mevcuttur.

8 GB VDS Kaç TL?

8 GB VDS kaç TL olduğunu öğrenebilmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgilendirmeler tarafınıza sağlanmış olacaktır.

VDS Kaç TL?

VDS kaç TL hakkında sizlere net bir fiyat söylemiz doğru olmayacaktır. Bunun sebebi ise VDS fiyatlarında yaşanılabilecek fiyat değişiklikleridir. Bu anlamda sizlere bu yazımızda ne yazık ki bir fiyat verememekteyiz. Net fiyatları öğrenebilmek için sitemize ulaşınız.

VDS Sunucu Nasıl Kullanılır?

VDS sunucularının nasıl kullanılır hakkında sizlere bilgi vereceğiz. VDS sunucularının siteyi barındıran kullanıcıların kendileri için ayrılmış bölümlerde işletim sisteminde değişiklik yapmalarına izin verir.

VDS sunucu sistemleri performans ve izolasyon özellikleri ile en iyi hosting çözümleri olarak kullanılmaktadır. Bilgisayar sistemlerinin kesintisiz çalışmasını sağlayan bir tür sanal sunucudur. Sanal özel sunucu, kullanıcılara web sitelerinin barındırma hizmetleri için güvenli etki alanları kullanma olanağı sağlar. Kiralanan sanal alana bir işletim sistemi kurmak ve belirtilen ram kapasitesini kullanmak gibi seçenekler vardır. Sadece kiracıların ulaşabileceği bir alan olduğu için her zaman daha güvenlidir.


İçeriği Beğendiniz Mi ? (0)

<< Geri