Denemeniz için sınırlı sayıda ilk ay %20 indirimli VDS

İletişim Bilgileri

Akevler Mh. Esenyurt İstanbul

+90 (850) 302-1161

iletisim@onlinesunucu.com

Sosyal Medya

Tanım

Bu gizlilik ilkeleri Online Sunucu tarafından, onlinesunucu.com sitesinin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler onlinesunucu.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.onlinesunucu.com adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

  1. SSL Güvenlik Sertifikası ile sitemiz üzerinde gerçekleştirdiğiniz tüm işlemler şifreli olarak iletilir.
  2. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kaydedilmez. Tüm ödeme işlemleri BDDK lisanslı payTR firması üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Düzeltme ve Yenileme

Kullanıcılarımız tüm bilgilerini dilediğinde güncelleme hakkına sahiptir. Online Sunucu bu bilgilerin doğruluğunu teyit etmek için gerekli incelemeyi yapma hakkına sahiptir.

Bilgilerin Silinmesi

Hizmet alan müşterilerimizin bilgileri, hizmetlerini sonlandırsalar bile yasal zorunluluk sebebi ile yasaların zorunlu tuttuğu süre boyunca sistemimizden silinemez.
Yasal olarak zorunlu süre sonunda müşterilerimiz bilgilerinin sistemimizden silinmesini talep edebilirler.